Seregon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seregon

Tegelikult on kõik nagunii mokas, aga ainult seni, kuni fööniks tõuseb tuhast ja mokk töllakile vajub ning kõik valla päästab.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Seonduvate laulusõnade mäng

Go down 
3 posters
AutorTeade
L




Postituste arv : 75
Join date : 05/07/2010

Seonduvate laulusõnade mäng Empty
PostitaminePealkiri: Seonduvate laulusõnade mäng   Seonduvate laulusõnade mäng Icon_minitimeReede Juul 09, 2010 4:35 am

Minumeelest me oleme seda kunagi ka Seregoni kokkutulekul mänginud! Igatahes, käib see nii, et järgnev postitaja peab postitama fraasi laulusõnadest, kus on sees eelneva postitaja fraasi viimane sõna. Lubatud on ka sõna käänamine ja teises keeles laulu postitamine (südamest võib saada heart Razz ).

Näiteks:
A: Hetke vaid mõni mälestus kestab, kuid on neid mida minna ei lasta, küllap siis meie vajame neid, sest nad tulevad taas, kas sa ootad või ei. (Ruja - Suudlus läbi jäätunud klaasi)

B: See ei ole saladus, et olime siin, taskunoaga meie nimed seina lõikasin, vana maja juurde viis meid rohtunud tee, see oli koht kus lõpuks üksteist leidsime. (Terminaator - See ei ole saladus)

Alustuseks fraas laulust, mille KP postitus mul kummitama ajas...

Sulle tahan hüüda juba veel ja veel ja veel, tuulesuund on nord, nüüd on minu kord teha tormi sinu südames.
Tagasi üles Go down
KuriProhvet
Admin
KuriProhvet


Postituste arv : 74
Join date : 05/07/2010
Age : 33
Asukoht : Kivi all

Seonduvate laulusõnade mäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seonduvate laulusõnade mäng   Seonduvate laulusõnade mäng Icon_minitimeReede Juul 09, 2010 4:49 am

Minu südames sa elad, seda keelata ei saa, sest mu südamesse sisse oled kirjutatud sa. (Jaak Joala - "Minu Südames Sa Elad")
Tagasi üles Go down
https://seregon.forum.co.ee
L




Postituste arv : 75
Join date : 05/07/2010

Seonduvate laulusõnade mäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seonduvate laulusõnade mäng   Seonduvate laulusõnade mäng Icon_minitimeReede Juul 09, 2010 5:09 am

Miks Sa mind ootad mina ei tea, olen ma kunagi olnud hea? (Kosmikud ft Rein Rannap - Miks Sa mind ootad?)
Tagasi üles Go down
KuriProhvet
Admin
KuriProhvet


Postituste arv : 74
Join date : 05/07/2010
Age : 33
Asukoht : Kivi all

Seonduvate laulusõnade mäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seonduvate laulusõnade mäng   Seonduvate laulusõnade mäng Icon_minitimeReede Juul 09, 2010 5:15 am

nõnda hea on mõelda siis, et kuskil rannaliiv ja mere ääres väike maja ootamas on sind (Erich Krieger Laughing - "Kui On Meri Hülgehall")
Tagasi üles Go down
https://seregon.forum.co.ee
Zedman

Zedman


Postituste arv : 58
Join date : 05/07/2010
Age : 32
Asukoht : Rockvere

Seonduvate laulusõnade mäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seonduvate laulusõnade mäng   Seonduvate laulusõnade mäng Icon_minitimeReede Juul 09, 2010 9:05 am

Jälle kohtasin tänaval sind ma, ei teinud tundmagi mind sa (Kosmikud - Saabud õhtu)
Tagasi üles Go down
L




Postituste arv : 75
Join date : 05/07/2010

Seonduvate laulusõnade mäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seonduvate laulusõnade mäng   Seonduvate laulusõnade mäng Icon_minitimeReede Juul 09, 2010 4:04 pm

Sa tule nüüd, käega kõigel löö mis sind kinni peab ja hoiab sind kaugel. (Tõnis Mägi - Sa tule nüüd)
Tagasi üles Go down
KuriProhvet
Admin
KuriProhvet


Postituste arv : 74
Join date : 05/07/2010
Age : 33
Asukoht : Kivi all

Seonduvate laulusõnade mäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seonduvate laulusõnade mäng   Seonduvate laulusõnade mäng Icon_minitimeReede Juul 09, 2010 6:17 pm

Kaugel, kaugel, kus on minu kodu, kaugelt tervisi saadan ma sul (Tarmo Pihlap -"Kaugel, Kaugel, Kus On Minu Kodu")
Tagasi üles Go down
https://seregon.forum.co.ee
L




Postituste arv : 75
Join date : 05/07/2010

Seonduvate laulusõnade mäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seonduvate laulusõnade mäng   Seonduvate laulusõnade mäng Icon_minitimeEsm Aug 16, 2010 9:49 pm

Ma ei löö sind, sest ainult mina tean, mis sul päriselt haiget teeb. (Genialistid - Leekiv armastus)
Tagasi üles Go down
KuriProhvet
Admin
KuriProhvet


Postituste arv : 74
Join date : 05/07/2010
Age : 33
Asukoht : Kivi all

Seonduvate laulusõnade mäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seonduvate laulusõnade mäng   Seonduvate laulusõnade mäng Icon_minitimeEsm Aug 23, 2010 3:55 am

Uuuoooo, aeg teeb selgeks kõik. (Noorkuu - "Aeg teeb selgeks kõik")
Tagasi üles Go down
https://seregon.forum.co.ee
Sponsored content





Seonduvate laulusõnade mäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seonduvate laulusõnade mäng   Seonduvate laulusõnade mäng Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Seonduvate laulusõnade mäng
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Laulusõnade mäng

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Seregon :: Roosad Koridorid :: Mängutuba-
Hüppa: