Seregon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seregon

Tegelikult on kõik nagunii mokas, aga ainult seni, kuni fööniks tõuseb tuhast ja mokk töllakile vajub ning kõik valla päästab.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Filmi ilmutamine

Go down 
2 posters
AutorTeade
Zedman

Zedman


Postituste arv : 58
Join date : 05/07/2010
Age : 32
Asukoht : Rockvere

Filmi ilmutamine Empty
PostitaminePealkiri: Filmi ilmutamine   Filmi ilmutamine Icon_minitimeKolm Sept 01, 2010 5:20 am

Tekkis ebatervislik huvi vana fotokaga mõned pildid teha ja, et asi oleks eriti ehe tegin mustvalgeid. Ja täieliku tr00'ni jõudmiseks sooviksin neid ise ka kodus ilmutada. Aga vajaka jääb tehnikast. Et kõik kellel oleks mingit vana kraami ära anda (või siis solidaarse tasu eest müüa/kinkida) võiks ühendust võtta (esialgu siin foorumis siis). Olemas on mul endal juba "suurendusmasin".

Avalik kerjamine ftw Very Happy.


Ette tänades,
Zed.
Tagasi üles Go down
L




Postituste arv : 75
Join date : 05/07/2010

Filmi ilmutamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi ilmutamine   Filmi ilmutamine Icon_minitimeKolm Okt 09, 2013 10:02 pm

Mitte küll päris teemas, aga fun story - suve lõpul otsisin Tallinnas kohta, kus saaks kiiresti filmi ilmutatud. Uurisin mitmest kohast, igal pool räägiti müstilistest aegadest nagu nädal.. kümme päeva.. jne. Ega mul ootamise vastu poleks midagi olnud, aga paari päeva pärast sõitsin juba Tartusse tagasi.

Igatahes läksin siis Tartus esimesse kohta ja juba väikese eelaimdusega uurisin, et kuidas seal need lood filmi ilmutamisega on ja kui kaua läheks.. Näitsik teisel pool kassat vaatas korra kella ja vastas, et üle tunni ei tohiks eriti minna.

Smile
Tagasi üles Go down
Zedman

Zedman


Postituste arv : 58
Join date : 05/07/2010
Age : 32
Asukoht : Rockvere

Filmi ilmutamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi ilmutamine   Filmi ilmutamine Icon_minitimeNelj Okt 10, 2013 9:32 pm

Ee, okei sa käid mingites imelikes kohtades Very Happy
Ma pole kunagi üle tunni oodanud kiirilmutusega..

Ei oot, valetan. Ükskord ootasin päeva, aa see oli sellepärast, et see oli mingi väga noname ilmutusvana mustamäel.Aa tore koht oli, iga 5 ilmutus tasuta vist.
Tagasi üles Go down
L




Postituste arv : 75
Join date : 05/07/2010

Filmi ilmutamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi ilmutamine   Filmi ilmutamine Icon_minitimeReede Okt 11, 2013 3:05 am

Well, ma käisin augusti lõpus Tallinnas Photopointis, kus öeldi mulle, et Tallinnas hetkel ainult üks ilmutusstuudio ja siis läheb ligi nädal. Klickist öeldi 10 päeva. Tartus käisin Photopointis, sain tunniga.
Tagasi üles Go down
Zedman

Zedman


Postituste arv : 58
Join date : 05/07/2010
Age : 32
Asukoht : Rockvere

Filmi ilmutamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi ilmutamine   Filmi ilmutamine Icon_minitimeReede Okt 11, 2013 3:12 am

Ma käisin roca photopointis vist. Käisin toiduspoest läbi ja oli valmis. Aa see vb nende ainuke ilmutuswhatnot tallinnas, idno.
Tagasi üles Go down
L




Postituste arv : 75
Join date : 05/07/2010

Filmi ilmutamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi ilmutamine   Filmi ilmutamine Icon_minitimeReede Okt 11, 2013 3:17 am

Ma käisin ka augusti lõpus Rocca omas, siis öeldi et Ülemistes on ainult. Aga vb neil oli mingi ajutine probleem what not remont what not või mu nägu lihtsalt ei meeldinud neile.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Filmi ilmutamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi ilmutamine   Filmi ilmutamine Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Filmi ilmutamine
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Millist filmi viimati vaatasid?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Seregon :: Kunst :: Kujutav kunst-
Hüppa: