Seregon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seregon

Tegelikult on kõik nagunii mokas, aga ainult seni, kuni fööniks tõuseb tuhast ja mokk töllakile vajub ning kõik valla päästab.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Seregoni ajalugu

Go down 
AutorTeade
KuriProhvet
Admin
KuriProhvet


Postituste arv : 74
Join date : 05/07/2010
Age : 33
Asukoht : Kivi all

Seregoni ajalugu Empty
PostitaminePealkiri: Seregoni ajalugu   Seregoni ajalugu Icon_minitimeEsm Juul 05, 2010 11:03 pm

IceWolf kirjutas:
andres kirjutas:
Woot, mul on igav nii, et ma kirjutan siia mingit cräppi kokku, eks siis vulf või keegi parandab ;D

Mingi 4 (?) aastat tagasi tegi Andres mingi toreda foorumi kus ei olnud 1 ja pool aastat mitte ühtegi külastajat (e-tasku oli vist selle kemmergu nimi kui ma õieti mäletan). Ühel (ilgelt koledal ja maailmale õnnetust tooval Laughing ) päeval eksis sinna ära Vulf. Kuna ta oli ainuke liige sokutasin ma(ma lähen igaksjuhuks üle mina vormile) ta enda msni, ja hakkasin temaga seal masendavalt palju rääkima. Peaagi (mingil maikuu päeval) tuli tal vist mõte teha foorum. Paar tundi läks nime otsimiseks aega ja paar päeva toreda hosti leidmiseks aega. Esimese nädalaga liitus hea posu jorsse kes midagi ei postitanud, siis seregoni raudvarad BFM ja väikse vahe tagant questionmark (woot, ma kirjutasin ta nime välja)(ja nemad liitusid ka esimese nädala jooksul). Siis oli jälle väike must auk peale mida liitusid Grey ja kuu aja pärast ka loora meiega.


tglt võivad kõik seda lugeda liikmete nimekirjast, so, cya later, ma lihtsalt tahtsin postitada

Ja sellele lisandub kole lugu sellest, kuidas TalkThis tegelikult on kuri ja me NetPointi-usku pöördusime. Seregoni Taassünd, millest mingi "kõne" kusagil on, toimus 1. novembril 2008. Seregoni Uus Testament algab siit! Vist... Laughing

Lisaks veel lugu sellest, kuidas Majandus ja Kommunikatsiooniministeerium on paha ja .pri.ee domeeni maksustamisele määras ning me otsustasime selle eest põgeneda Forumeri'sse. Sellest sai Seregoni Kolmas Tulemine, mille pidulik teema on kusagil tähtsas kohas. Very Happy
Tagasi üles Go down
https://seregon.forum.co.ee
 
Seregoni ajalugu
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Saatesari "Seregoni Lapsed"
» Seregoni Kolmas Tulemine

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Seregon :: Foorum :: Foorumielu-
Hüppa: