Seregon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seregon

Tegelikult on kõik nagunii mokas, aga ainult seni, kuni fööniks tõuseb tuhast ja mokk töllakile vajub ning kõik valla päästab.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Unenäod

Go down 
3 posters
AutorTeade
KuriProhvet
Admin
KuriProhvet


Postituste arv : 74
Join date : 05/07/2010
Age : 33
Asukoht : Kivi all

Unenäod Empty
PostitaminePealkiri: Unenäod   Unenäod Icon_minitimeEsm Juul 05, 2010 11:20 pm

Räägime unenägemustest.

Viimasest unenäost mäletan mingit veidrat hobust, kellel olid lühikesevõitu jalad. Ratsutasin temaga natuke ringi ja hiljem oli mingite inimestega ühine söömaaeg. Rohkem hetkel ei meenu sellest.
Tagasi üles Go down
https://seregon.forum.co.ee
KuriProhvet
Admin
KuriProhvet


Postituste arv : 74
Join date : 05/07/2010
Age : 33
Asukoht : Kivi all

Unenäod Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unenäod   Unenäod Icon_minitimeNelj Juul 08, 2010 7:19 pm

W00t, minu esimene topeltpostitus uues-uues Seregonis! cheers

Unenäos läksin kohalikku toidupoodi süüa ostma. Kell oli umbes 21:45 ehk kaupluse sulgemiseni oli veel vaid veerand tundi aega. Poes oli palju inimesi ja pidin korvi võtma kassa juurest. Siirdusin siis nimekirja alusel erinevate riiulite juurde ja tõstsin sealt kraami oma ostukorvi sisse. Uuris üht koogiriiulit, mida reaalselt seal poes pole, tegelikult on selle koha peal maitseainete valik, aga see selleks. Läksin edasi kuhugi järgmise riiuli poole ja minu selja taga keegi kobises midagi. Vaatasin tagasi ja märkasin mingit karkudega vanemat naisterahvast ja tema ees maas oli mingi korv, kus oli puuvilju sees, nt viinamarjad jms. Arvasin, et ta tahab seda korvi maast üles korjata ja tõstsin selle siis mingi kõrgema asja peale, et tal mugavam oleks. Paistis, et see ei meeldinud talle ja ma läksin ära tema juurest. Mingi järgmise riiuli juures kohtusin paari kunagise klassiõega ja rääkisime millesti, muuhulgas mainis ka, et näe, mingi imelik vanamutt on seal vms. Siis käisin kassast läbi, tasusin ostude eest ja tulin poest välja. Õues oli juba pime ja hakkasin tempokal sammul kodu poolel liikuma. Märkasin, et see sama karkudega memm tuleb minu suunas, ise oma tugedega vehkides ja midagi mulle karjudes. Mul hakkas hirmus ja pistsin jooksu. Miskipärast ei jaksanud ma üldse kiiresti joosta ja mulle tundus nagu ta jõuaks mulle kohe-kohe järele ja annaks karguga peksa. Olin juba koolimaja juures ja jooksin justkui kohapeal ja siis ärkasin üles.

Hiljem jäin uuesti magama ja nägin veel asju unes. Midagi oli kuhugi sõitmisega. Ma ei teagi, kuhu ma sõitsin, aga kohtusin mingi inimesega. Kusagil ma avastasin, et pean tagasi auto juurde minema, sest võtmed jäid ette ja uks lukust lahti. Kõndisin kusagil majade vahel. Ei tea, mis veel toimus, aga kusagil läks mingi teerada mäest üles ja muutus väga järsuks ja lausa varisemisohtlikuks. Rohkem sellest ei mäleta.
Tagasi üles Go down
https://seregon.forum.co.ee
Fireflower




Postituste arv : 29
Join date : 13/07/2010

Unenäod Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unenäod   Unenäod Icon_minitimeTeis Juul 13, 2010 10:02 pm

Minu esimene unenägu uues Seregonis. Ma ei hakka pikemalt peatuma unenäol, kus leedi gaga laulis alejandrot.Ta oli üksinda ja taust oli hoopis teine, mingi vana teater ja ma ei tea, kes see naissoost isik üldse oli, kuna leedi gaga laulab alejandrot siis ma eeldan, et see oli tema. Aga hiljutine unenägu viis mindi maagilisse maalma, kus mingi hiinapärane veidrate silmadega rännumees võitles igast asjadega ja tal istus õlal hiiglaslik sisalik. Siis paar päeva tagasi ma lendasin. Mul polnud tiibu, nii, et see oli rohkem hõljumine.
Tagasi üles Go down
KuriProhvet
Admin
KuriProhvet


Postituste arv : 74
Join date : 05/07/2010
Age : 33
Asukoht : Kivi all

Unenäod Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unenäod   Unenäod Icon_minitimeEsm Aug 23, 2010 4:57 am

Ühel ööl sai minust samurai moodi tegelane. Selles unenäos oli nagu mitu asja läbisegi. Algul läbisin nagu mingisuguse võistluse raames keerulist takistusterada, milles oli näiteks väga lagunenud kõrgelasetsev sild, millest oli vaja üle minna. Ühel hetkel polnud aga sellest enam midagi ja pidin endale kostüümi valima. Oli justkui aeg minna AniMatsurile ja seal esineda. Plaanitud cosplay kostüümi polnud mul miskipärast vist kaasas. Nägin küll paljusid paare punaseid kingi, mida mul selle kostüümi tarvis vaja oleks, aga need jäid kah sinnapaika. Oli nagu valida vist kolme erinevat tüüpi tegelase kostüümide vahel, kellest üks oli samurai, teiste seas oli ka mingi paha koletis või miski. Ja need kostüümid ja rekvisiidid olid ise väga väikeses mõõdus, umbes nagu nukuriided. Aga kui olin riided ja asjad enda jaoks välja valinud, siis need muutusid minu jaoks sobivasse suurusesse. Mul oli seljas valge ki ja punane hakama ning vöö peal ilgelt äge mõõk. Siis pidin minema kõrvalruumi, kus oli žürii moodi seltskond, kellele ma pidin esinema, umbes nagu superstaari saates. Aga laulmise asemel pidin vist hoopis kellegagi võitlusesse astuma. Hakkas juba väga põnevaks minema, aga siis sai uni otsa.
Tagasi üles Go down
https://seregon.forum.co.ee
Grey




Postituste arv : 44
Join date : 05/07/2010

Unenäod Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unenäod   Unenäod Icon_minitimeEsm Sept 27, 2010 5:56 pm

Täna öösel käisin ma unenäos poes. Ja siis uuesti. Ja uuesti. Ja uuesti. Ja uuesti. Ja üha uuesti. Väga ängistav.
Tagasi üles Go down
Fireflower




Postituste arv : 29
Join date : 13/07/2010

Unenäod Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unenäod   Unenäod Icon_minitimeNelj Okt 28, 2010 1:34 am

Ma olen kaks päeva tahtnud oma unest jutustada. Wulfi võib tunda ära minu räägitud tegelased ja tõsi ta on, need tegelased kangastusid mulle juba pikka aega tagasi, aga seekord nägin täitsa filmi kohe. Ok, mõni tegelane oli täitsa teistsugune, mõnda polnud enne näinud ja mingeid tegevusi nägin alles nüüd. See põhineb tegelikult ühel mangal mida ma tegelt suht fännan. Aga tegevus on veidi teistsugune. Aitab sissejuhatusest.
Enivei, Teistpoolsuse kuningale sündis laps. Aga juhtus nii, et tema poeg sündis tema maailmast väljapoole. Kuna ta on lihtsalt nii vägev siis inimlikud asjatoimetused lapsesaamisel pole eriti vajalikud tema puhul. Pigem on tema võim ja vägi nii suur, et see otsustab see, millal ta järglasi tekitab. Niisiis juhtus, et see pisike hing sattus Maale. Ja jagunes kaheks. Üles kasvasid kaksikud. Nad(poisid) jäid varakult orvuks. Nad olid suhteliselt vastandid. Üks kena, korralik, prillidega, natuke piripill ja tema noorem kaksikvend oli tuisupea, kasutas oma jõudu rohkem kui ajusid. Nad kasvasid üles ühes kiriku lähedases orbudekodus, aga erilist puudust nad millestki ei tundunud, kuna kõik olid väga kenad ja nende eest hoolitses üks mees, kes oli mingis organisatsioonis tähtis nina. Nii, et neil oli suht kena lapsepõlv, ainult noorem kaksik tegi pahandust enamus ajast. Ja muidugi hoolis ta oma kaksikvennast väga ja kaitses teda kiusajate eest. Umbes nende ajal leiti kusagilt üks tüdruk, kes kasvatati ka üles kuskil lastekodus.
Teistpoolsuse kuningas hakkas oma last otsima. Ta on julm, jõhker... Saatanaks teda nimetada ei saa, põrgu oli ainult üks maailm tema käes, pigem on ta nagu olend, kes hoiab kogu sadade dimensioonide süsteemi ja nende jumalaid enda käes ja valitseb nende üle. Pole midagi, mida ta teha ei saaks ja moraal ja muud taolised kenad iseloomuomadused on ta ammu ära unustanud.
Ma kavatsen sellest loo kirjutada xD. Et see mõte mul meelest ära läheks. Enivei, edasi juhtus see, et Kuningas leidis oma lapse. Ja lapseks osutus noorem kaksikvend. Samal hetkel kui noorem kaksik ütles midagi šokeerivat sellele mehele, kes nendele pea-aegu nagu isakujuks oli, andis mehe teadvus teed Kuningale: mees suri ja tema keha võttis üle teisest maailmast meie maailma pääsenud Kuningas. Kuningas teatas poisle, et temast saab tema järglane ja kunagi tuleb Kuningas talle järgi. Ja teeb inimeste maailma üheks enda omadest. Nii, et ta kadus ja hakkas end aeg-ajalt uuesti ilmutama.
Aga poiss tundis ainult sügavat viha tema vastu, kuna ta tappis selle mehe. Ja kuna poiss tundis süüd, kuna tema oli ka põhjustanud mehe sellise seisundi, et taoline olend pääses siia maailma, siis vandus ta, et ühel päeval maksab ta Kuningale kätte ja ei lase iial inimeste maailmal tema kätte langeda.
Nii, et sellest hekest on ta maailm täiesti muutunud. Tuleb välja, et see surnud mees tegeles organisatsioonis üleloomulike nähtuste kontrolli all hoidmisega. Tegelikult igasugused olendid, needused, misiganes eksisteerivad, aga see organisatsioon hoiab sellistel asjadel silma peal. Kuna nüüd saavad kõik teada, mis värk selle poisiga on, hakatakse teda organisatsiooni poolt koolitama. Aga selle poisi vennal ja surnud mehel oli käsil rohkem, kui poiss teadis. Poiss tundis kogu elu mingit tunnet enda sees, mis ei allunud ta mõistuse kontrollile. Sellepärast olid tal alati pahandused. Ta ei teadnud, et tema vend on väikesest peale neid üleloomulikke olendeid näinud. Sellepärast ka tema mõningane viripillilikkus. Kes ei ehmataks ära, kui ta selliseid asju näeb xD. Aga see võime oli ka ainuke, mille ta sai, olles Teispoolsuse Kuninga poja kaksik. Nii, et see surnud mees oli teda juba väkesest peale kasvatanud nendega toimetulemiseks ja nendega võitlemiseks. Nii, et kui ta oma uude klassi astus, et loengut üleloomulikest olenditest kuulata, kohtas ta oma venda, kes oli tal seal õpetaja. Nad mõlemad olid mingi 12-13 aastat vanad. Seal kohtasid nad ka seda tüdrukut. Oh nad kohtasid seal palju inimesi. Aga see tüdruk kes ka kuskil lastekodus üles kasvas. See poiss ja see tüdruk mõlemad tundsid, et nendega on midagi valesti. Kogu elu, mida nad teadsid oli neile suht ülevalt alla vaadatud, nad tekitasid pahandust ja noh, nad tundsid, nagu nad ainult kõrvalt vaataksid, kuidas teised mängisid, koolis häid hindeid said ja muud sellist. Samas tunneb poiss, et ta ei ole oma venda üldse tundnud, teda vaataks nagu täiskasvanu, kes peaks teda lapsikuks ja lisaks süüdistaks teda selle mehe surmas. Nii, et endamisi lubab ta oma venda ja seda maailma kõige eest kaitsta, neelab oma äkilisuse alla(sest ta ei taha Kuninga sarnaseks muutuda) ja hakkab oma venna käsutuses tööle. Mida ta aga ei ütle kellelegi, on see, et ta üritab koos selle tüdrukuga teada saada, kes nad siis ometi on. Vastused kooruvad aastate jooksul. Vahepeal üritab ta oma muutunud venna, oma töö, järjest tugevnevate veidrate unenägudega ja järjest suurenevate võimetega toime tulla. Nad on suht kahekesi tüdrukuga, kuna vähehaaval hakkavad nende võimed endast märku andma ja nad ei saa lubada omale kaotada kontrolli kui läheduses on nii haprad inimesed. Ja lubavad, et kui üks peaks kaotama Kuninga vastu, siis teine jätkab. Nende uuringud oma olemuse kohta jätkuvad. Mingitest küll mitte eriti kopitanud, aga väga-väga vanadest raamatutest saavad nad teada, mis tüdruk on. Nad ei ole küll päris kindlad, kuna muutustest annavad tunnistust ainult tüdruku muutuvad võimed, aga nad leiavad suuna. Nad leiavad, et tüdruk on midagi vampiiri taolist, aga hoopis midagi teistsugust. Nimelt ei leia nad tüdruku välimuses mingist muutust. Kõigil teistel ülestäheldatud olenditel on kaks kuju juba sündides kaasas, ainus kellel lapsepõlves ei ole teist kuju on krusnik(siin tuli Trinity blood sisse xD). Vampiir, kes toitub vampiiridest. Tegelikult sobib talle misiganes elujõud. Kuna veri on kõige tugevam elujõu kandja ja seda laadi vampiiril on vaja oma võimete ülalhoidmiseks väga.väga palju kütust vaja, siis inimestest ei piisa. Tal pole lapsepõlves teist kuju, kuna ta on alles nii väike. Paarikümneaastane inimene on nende aastates mõõdetuna, noorem kui üheminutiline beebi. Oma teise kuju saamiseks peaks ta mingil ajal magama minema(nukkumise periood või midagi niisugust). Kui ta üles ärkab, on ta väljaarenenud täiskasvanu. Aga ma ei viitsi rohkem kirjutada, kui tahate teada mis edasi juhtus, kirjutage xD
Tagasi üles Go down
KuriProhvet
Admin
KuriProhvet


Postituste arv : 74
Join date : 05/07/2010
Age : 33
Asukoht : Kivi all

Unenäod Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unenäod   Unenäod Icon_minitimeNelj Veeb 10, 2011 8:24 pm

Olen igasuguseid imeasju unes näinud, kuid sellist sardelli, mille seest tuli välja mesilane, nägin ma küll esimest korda. affraid
Tagasi üles Go down
https://seregon.forum.co.ee
Sponsored content





Unenäod Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unenäod   Unenäod Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Unenäod
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Seregon :: Roosad Koridorid :: Mõttemaailm-
Hüppa: