Seregon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seregon

Tegelikult on kõik nagunii mokas, aga ainult seni, kuni fööniks tõuseb tuhast ja mokk töllakile vajub ning kõik valla päästab.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Millest mõtled just praegu?

Go down 
5 posters
AutorTeade
KuriProhvet
Admin
KuriProhvet


Postituste arv : 74
Join date : 05/07/2010
Age : 33
Asukoht : Kivi all

Millest mõtled just praegu? Empty
PostitaminePealkiri: Millest mõtled just praegu?   Millest mõtled just praegu? Icon_minitimeEsm Juul 05, 2010 11:23 pm

Teema on saanud oma inspiratsiooni sellest, et Loora pidevalt millestki mõtleb.

Ja tsiteerin Vana teema pikimat mõtet, mida mõtles Seregoni kuulus filosoof 4rch1m3d:

4rch1m3d kirjutas:
Mõtlen mida siia kirjutada ja miks ma peaks üldse tahtma siia kirjutada kui mul pole midagi kirjutada ja ma peaks kirjutama midagi sellist: "Mõtlen mida siia kirjutada ja miks ma peaks üldse tahtma siia kirjutada kui mul pole midagi kirjutada ja ma peaks kirjutama midagi sellist". Ah selle kirja lõpuks olen ma en lollimaks mõelnud kui ma juba olin. Ja miks mu Postid tavaliselt nii pikad tulevad? Ma külle ei viitsiks enda poste lugeda, sest 98.5% neist on midagi sellist millest ma ise kah aru ei saa. Nüüd läks post teemast mööda ja ma ei taha seda ära kah kustutada, sest päris palju on juba kirjas. Miks ma üldse kirjutan mida ma mõtlen? A õigus teema oli hetke mõttest. See sai vist alguses kirja pandud. Oi nüüd ma mõtlen mida veel kirjutada, et see post veel pikem tuleks kui paar lauset tagasi. Nii nüüd ma mõtlen kas mõnda emoticoni kah kasutada. Idea tunub hea olevat, sest mul pole ühtegi ideed ja see sobiks hästi, vähemalt on mul endal lõbus. Oh nüüd ma juba mõtlesin kas postitada see tekst niisama või koos eelvaatega, aga see tekst on nii pikk, et ma ei viitsiks seda läbi lugeda. Nii, asi on lahendatud vist... Vabandust, et 82.3% postist on teemast mööda. Jah emotikonid oleks asja ilusamaks muutnud, aga ma ei taha neid siia teksti lisada. Kui keegi on viitsinud selle teksti läbi lugeda siis on ta kindlasti respecti väärt, sest selline jama paneb vihmase ilmaga pea valutama. Oh tegelikult on terve post teemasse, sest mida ma hetkel ka ei kirjutaks peab ennem mu mõtteist läbi jooksma. Oi ma olen päästetud. Vähemalt ma ise päästsin ennast, enda silmis vähemalt. Ai mul jookseb nii palju mõtteid läbi pea. Nende kõigi edastamiseks oleks vaja mingit mõtte lindistajat. Huvitav kui suur on siin maksimum tähemärkide arv? Haha paneb ennast juba naerma, kui imelik saab üks inimene olla. Selle juurde tulles kas kuskil on teema "Imelikud käitumis viisid", a tegelikult pole selleks mõtet, sest iga inimene on omamoodi ja selle arutamiseks pole vist põhjust. Ma arvan, et lisan ühe emotikoni kah, siis on see tekst siin värvikam. Tegelikult mitte siis jääb kirja salamõte alles. Mida iganes see ei pdanud tähendama. Oleks aeg vist lõpetada. Huvitav kuidas ma märku saaksin kui keegi selle kirja on täiesti läbi lugenud. Tean kui keegi siin lisab oma postituse siis võiks oma teksti lõppu jätta Idea emotikoni. Ma püüan olla väga salapärane, aga samas ka mitte ja ma lisan siis veel natukene teksti, siis saan teada kui kirja lugemisega on lõpu poole jõutud. Enamus inimesi loeks tavaliselt ainult algust ja lõppu. Ah mida ma küll mõtlen. Pidin ma sii teemasse sattuma ja postitama hakkama. Kaldun arvama, et minuga on kõik hästi, sest tavaliselt ma kirjutan vähe aga nüüd palju ja ma ei tea kas viimasele "aga"le panna koma ette või mitte. Ja nüüd muutub tekst veel pikemaks, tähendab postituse tekst. Pean vist kuidagi lõpetama. Mõtlen, et saadaks selle teksti ära ja nüüd jään mõtlema mida te minust arvate kui ma selle ära postitan. Arvatavasti mõtlen nüüd selle üle natukene aega siis läheb meelest ja hiljem tuleb meelde ja siis ma hakkan vaatama kui palju vastuseid on tulnud Idea emotikoniga. Siis ma istun ja refreshin seda lehte nagu mingi manijak (vabandust ma ei tea kuidas seda kirjutatakse). Igastahes ma saadan selle posti nüüd ära ja arvatavasti käin korra ära ja tulen tagasi arvuti juurde refreshin lehte, näen et keegi pole vastanud ja lähen magama ning hommikul refreshin uuesti ja saan feedbacki. Loodetavasti. Oi kui pikk tekst ja nii palju trükivigu. See on vist mu kõige pikem post. Aga mis teha kui tahad kõik mõtted kirja panna. See ei ole üldsegi kerge. Estieks on mul läppari klaviatuur, millega ma harjunud ei ole. Teiseks ma ei jõuaks elusees nii kiiresti trükkida kui mõte jookseb. Ja miks mõte jookseb üldse? Ja mis asi on mõte üldse? Iseendaga kuskil peas rääkimine. Ja lootmine, et kõik mured lahenevad kui pidevalt mõelda? Agh pean selle posti vist ikkagi ära lõpetama mida ma lubasin mõned laused tagasi. Ja on toimunud vastamise muudatus. Kui oled siia maani lugenud mu teksti läbi siis jäta oma vastuse lõppu Idea emotikon, aga lisa sinna nr. 21. Nüüd veel natukene suvalist teksti, et see koodi jupp jääks natukene lõpust kaugemale. See on nii pikk response, et tahaks kuidagi soojalt kirja ära lõpetada, aga ma olen algaja ja külm inimene (istun hetkel akna all) seega ma ei lõpeta seda kirja soojalt. Oeh kui veel tuju tuleb siis kirjutan kunagi veel nii pika teksti. Arvake minust mida tahata. Ma olen koguaeg harjunud, et läbi Interneti on inimestega lihtsam suhelda, sest siis ei näe sa nende emotsioone. Ja nad ka ei saa hetke seisuga sulle kohe kallale tulla. Tean, et nüüd läksin juba postitusega liiale. Mõtlesite algul kindlasti, et tore kui keegi nii pika posti teeb, aga selle esimese nn koodi juures väsisite korraks ära. Kuna koodi juures tahtsite rohkem midagi teada saada siis lugesite edasi. Jah mul on kahju kaas Seregonlased, et peate sellise postitust taluma ja veel sellist inimest. Igastahes lisage nn koodi juure ennem nr 21, plus märk (+). Tänan lugemast seda ilusasti pikka postitust ja ikkagi see postitus lõppes soojemalt kui ma arvasin.

Haha vaatasin just eelvaadet ja see on väga jube tekst. Pidage vastu kaasmaalased.
Tagasi üles Go down
https://seregon.forum.co.ee
L




Postituste arv : 75
Join date : 05/07/2010

Millest mõtled just praegu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millest mõtled just praegu?   Millest mõtled just praegu? Icon_minitimeKolm Juul 07, 2010 9:09 pm

Mõtlen, et kust leian liivapaberit... praegu. Kohe.
Tagasi üles Go down
Zedman

Zedman


Postituste arv : 58
Join date : 05/07/2010
Age : 32
Asukoht : Rockvere

Millest mõtled just praegu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millest mõtled just praegu?   Millest mõtled just praegu? Icon_minitimeReede Juul 09, 2010 8:59 am

Kes leiutas träna..?
Tagasi üles Go down
Grey




Postituste arv : 44
Join date : 05/07/2010

Millest mõtled just praegu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millest mõtled just praegu?   Millest mõtled just praegu? Icon_minitimeTeis Juul 13, 2010 5:39 am

Mõte alles taastub kuumusest tekitatud hangumisest.
Tagasi üles Go down
KuriProhvet
Admin
KuriProhvet


Postituste arv : 74
Join date : 05/07/2010
Age : 33
Asukoht : Kivi all

Millest mõtled just praegu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millest mõtled just praegu?   Millest mõtled just praegu? Icon_minitimeTeis Juul 13, 2010 4:45 pm

Mu pehmete ajurakukesteni on jõudmas seedekulgla sõnum, et aeg on sinna midagi söödavat sisse saata. Samas jällegi on liiga palav, et ma viitsiks end liigutada köögini ja ega see isu ka just kõige suurem ei ole praegu. Palavusest vedeldumine võib niimoodi veel figuurile "hästi" mõjuda. Laughing
Tagasi üles Go down
https://seregon.forum.co.ee
Fireflower




Postituste arv : 29
Join date : 13/07/2010

Millest mõtled just praegu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millest mõtled just praegu?   Millest mõtled just praegu? Icon_minitimeTeis Juul 13, 2010 9:30 pm

Mina mõtlen ainult, et ma tahaksin juba uude kooli sisse saada.
Tagasi üles Go down
L




Postituste arv : 75
Join date : 05/07/2010

Millest mõtled just praegu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millest mõtled just praegu?   Millest mõtled just praegu? Icon_minitimeLaup Aug 07, 2010 2:10 am

Et see on augusti esimene postitus.
Tagasi üles Go down
Fireflower




Postituste arv : 29
Join date : 13/07/2010

Millest mõtled just praegu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millest mõtled just praegu?   Millest mõtled just praegu? Icon_minitimeKolm Aug 11, 2010 2:35 am

Ma olen väsinud ja ei viitsi sööma minna.
Tagasi üles Go down
L




Postituste arv : 75
Join date : 05/07/2010

Millest mõtled just praegu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millest mõtled just praegu?   Millest mõtled just praegu? Icon_minitimeLaup Dets 11, 2010 6:15 pm

Jou.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Millest mõtled just praegu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millest mõtled just praegu?   Millest mõtled just praegu? Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Millest mõtled just praegu?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Mis laul sind praegu kummitab?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Seregon :: Roosad Koridorid :: Mõttemaailm-
Hüppa: