Seregon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seregon

Tegelikult on kõik nagunii mokas, aga ainult seni, kuni fööniks tõuseb tuhast ja mokk töllakile vajub ning kõik valla päästab.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Ühine teatrikülastus

Go down 
4 posters
AutorTeade
KuriProhvet
Admin
KuriProhvet


Postituste arv : 74
Join date : 05/07/2010
Age : 33
Asukoht : Kivi all

Ühine teatrikülastus Empty
PostitaminePealkiri: Ühine teatrikülastus   Ühine teatrikülastus Icon_minitimeReede Juul 09, 2010 6:20 pm

Tuli mul praegu niisugune mõte, et seregoonlased võiks kunagi koos teatrisse minna. Mida sellest arvate? On teil ehk ettepanekuid, kuhu, mida ja millal vaatama minna? Smile
Tagasi üles Go down
https://seregon.forum.co.ee
Zedman

Zedman


Postituste arv : 58
Join date : 05/07/2010
Age : 32
Asukoht : Rockvere

Ühine teatrikülastus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühine teatrikülastus   Ühine teatrikülastus Icon_minitimeTeis Juul 13, 2010 5:17 am

Kas üldse on võimalik sellises asjas kokkuleppele jõuda? Very Happy
Tagasi üles Go down
Grey




Postituste arv : 44
Join date : 05/07/2010

Ühine teatrikülastus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühine teatrikülastus   Ühine teatrikülastus Icon_minitimeTeis Juul 13, 2010 5:21 am

Vot see idee mulle meeldib! Aga mina enne augustit ei saa, eelarve on JUBA lõhki.
Tagasi üles Go down
L




Postituste arv : 75
Join date : 05/07/2010

Ühine teatrikülastus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühine teatrikülastus   Ühine teatrikülastus Icon_minitimeTeis Juul 13, 2010 7:49 pm

Mulle ka idee väga meeldib, aga tõesti... ootame paar kuud, et rahapuud kasvaks Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ühine teatrikülastus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühine teatrikülastus   Ühine teatrikülastus Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Ühine teatrikülastus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Seregon :: Kunst :: Film ja Teater-
Hüppa: