Seregon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seregon

Tegelikult on kõik nagunii mokas, aga ainult seni, kuni fööniks tõuseb tuhast ja mokk töllakile vajub ning kõik valla päästab.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Everyday life

Go down 
5 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Zedman

Zedman


Postituste arv : 58
Join date : 05/07/2010
Age : 32
Asukoht : Rockvere

Everyday life Empty
PostitaminePealkiri: Everyday life   Everyday life Icon_minitimeEsm Juul 05, 2010 10:04 pm

Seregoni kakukeste seiklused laias maailmas. Spämmigem!
Tagasi üles Go down
KuriProhvet
Admin
KuriProhvet


Postituste arv : 74
Join date : 05/07/2010
Age : 33
Asukoht : Kivi all

Everyday life Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everyday life   Everyday life Icon_minitimeTeis Juul 13, 2010 4:49 pm

Noh, elutud! Very Happy

Mina käisin täna Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis vestlusel. Tore komisjon oli. Selgus aga, et mu hindeid pole ei SAISis ega mujal riiklikus süsteemis näha. Pean seepärast uuesti linna minema, jälle oma hinnetelehega vehkima. Täna ei viitsi minna, sest nii palav on juba. Küllap lähen siis homme hommikul. Seni lihtsalt vedelen ja loodan, et ma päris keema siin ei lähe. *higimullmullmull*


EDIT:
Ooo, see on uusima Seregoni foorumi 100. postitus! cheers
Tagasi üles Go down
https://seregon.forum.co.ee
KuriProhvet
Admin
KuriProhvet


Postituste arv : 74
Join date : 05/07/2010
Age : 33
Asukoht : Kivi all

Everyday life Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everyday life   Everyday life Icon_minitimePüh Aug 22, 2010 5:24 pm

Viibisin mina reedel-laupäeval teise pere sugulastega Lõuna-Eestis. Peatuspaigaks oli vana talu Ruusa küla lähedal. Ma selle küla nime ei saanudki teada, kus me tegelikult olime, aga räägiti Ruusast. Seal oli mõnusalt aeglane internetiühendus. Õhtul kuulasime mootorsaage ümbruskonnas. Hommikul kuulasime sookurgesid ja veel mootorsaage. Reedel käisime Võhandu ürgorus ja kusagil aianduskoolis vms mingeid puid ja lilli passimas (ma ei mäleta, mis koht see oli, aga me eksisime seal natuke ära). Meil oli ka GPS seade, mis peksis segast ja soovitas meil aeg-ajalt metsa sõita. Pühapäeval käisime Põlva talurahva muuseumis. Seal toimus mingi laat või asi. Mulle meeldis seal ainult külakiigel kiikumise osa. Oleks ka vibulaskmist proovinud, aga, oh üllatust, selle eest taheti raha saada. Tore nädalalõpupoolik, oli tore. Cool
Tagasi üles Go down
https://seregon.forum.co.ee
Grey




Postituste arv : 44
Join date : 05/07/2010

Everyday life Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everyday life   Everyday life Icon_minitimePüh Aug 22, 2010 8:28 pm

Teate, et üks terve tuba mahub kolme-nelja suurde kasti?
Poleks eales arvanud, et kolimine vaimselt NII raske on. Enne sai seda küll mängleva kergusega tehtud.
Tagasi üles Go down
L




Postituste arv : 75
Join date : 05/07/2010

Everyday life Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everyday life   Everyday life Icon_minitimeEsm Aug 23, 2010 4:56 am

Grey kirjutas:
Teate, et üks terve tuba mahub kolme-nelja suurde kasti?
Poleks eales arvanud, et kolimine vaimselt NII raske on. Enne sai seda küll mängleva kergusega tehtud.

Vanadus-vanadus, mis seal ikka.. queen

(samas ma ei taha praegu veel mõeldagi sellele, et mul ka see pakkimise ja kõige värk järgmisel suvel ees ootab ;P)
Tagasi üles Go down
Zedman

Zedman


Postituste arv : 58
Join date : 05/07/2010
Age : 32
Asukoht : Rockvere

Everyday life Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everyday life   Everyday life Icon_minitimeEsm Aug 23, 2010 6:52 am

Selleks tulebki mahutada elu nelja taskusse ja õlakotti. Very Happy
Tagasi üles Go down
Fireflower




Postituste arv : 29
Join date : 13/07/2010

Everyday life Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everyday life   Everyday life Icon_minitimeReede Aug 27, 2010 9:28 pm

Ma vaatasin oma tunniplaani ja vihastasin end herneks. Mu ainus lootus on see, kui ma olen b rühmas ja seal grandiooseid muudatusi tehakse.
Tagasi üles Go down
L




Postituste arv : 75
Join date : 05/07/2010

Everyday life Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everyday life   Everyday life Icon_minitimeLaup Sept 18, 2010 3:29 am

Minust sai paar päeva tagasi sopran. Razz
Tagasi üles Go down
Fireflower




Postituste arv : 29
Join date : 13/07/2010

Everyday life Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everyday life   Everyday life Icon_minitimeLaup Sept 18, 2010 10:07 pm

Aga koolis on tegelt tore... käisime reisil juba. Käisime Ohtlike jäätmete käitlemise tehases, loomsete jäätmete/kõrvalsaaduste tehases ja Kunda tsemenditehases. Vahva ja hariv oli. Ärge vahetage oma elektroonikat nagu sokke, viige kõik praht täpselt sinna kuhu ette nähtud ja üleüldse elage säästlikult ja looduslikult.
Tagasi üles Go down
Grey




Postituste arv : 44
Join date : 05/07/2010

Everyday life Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everyday life   Everyday life Icon_minitimeEsm Sept 27, 2010 5:58 pm

Tralalalalalaa, suht irooniline, kui õppejõud räägib edukast kommunikatsioonist, olles selles ise täiesti andetu.
Tagasi üles Go down
KuriProhvet
Admin
KuriProhvet


Postituste arv : 74
Join date : 05/07/2010
Age : 33
Asukoht : Kivi all

Everyday life Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everyday life   Everyday life Icon_minitimeTeis Sept 28, 2010 10:35 pm

Kõndisin mina eile õhtul marsa pealt kodu poole mööda koledat Pikka tänavat. Oli juba pime ja vihma pritsis. Tuul oli minu juuksesalgud mulle näo ette paisanud ja ma ei näinud üldse kuhu ma lähen. Et nägemisvälja laiendada raputasin kõvasti pead ja selle peale lendas minu paremast kõrvast ära kõrvarõngas ja maandus kilksatusega kuhugi tee peale. Üritasin oma mobiiltelefoni abil seda leida, aga tulutult. Kiirustasin koju, et võtta taskulamp, aga see, mis meil oli, vaid hõõgus haledalt. Küsisin abi tädipojalt ja ta tuli koos minuga õue, võttis autost LEDiga välgumihkli ja otsisime selle abil. Ei midagi. Siis käivitas ta oma auto ja pani selle laternad särama ning veeretas selle teeservale, pani ohutuled vilkuma. Otsisime ja otsisime. Tuli noorem vend ja aitas otsida. Otsisime ja otsisime. Mööda sõitis vanem vend oma autoga ja uuris, mis juhtunud on. Rääkisin talle kõrvarõngast. Ta soovis edu ja sõitis minema. Otsisime veel. Tuli naabrimees taskulambiga vaatama, mis meil juhtunud on. Rääkisin ka temale kõrvarõnga lugu. Ka tema aitas otsida. Otsisime veel mõnda aega, aga tee pealt läikisid vastu vaid kivikesed ja sopp. Ja me ei leidnukdi seda. Vihma käes hakkas külm ja lõpetasime otsingud. Niisugune põnev lugu siis. bounce

Täna kukub imelikke asju minu akna taha - meie pööningut koristatakse. Ja kole Pikk tänav on juba natuke asfaldi näoga.
Tagasi üles Go down
https://seregon.forum.co.ee
Fireflower




Postituste arv : 29
Join date : 13/07/2010

Everyday life Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everyday life   Everyday life Icon_minitimeKolm Okt 06, 2010 2:22 am

Asfaldil on nägu? Kas see naeratab? Või irvitab? Või on hoopis kivine nägu? Ma vaatan pöidlaküüdi teejuht galaktikas filmi. Üdini depressiivset roboti häält kehastab seesama mees, kes Harry Potteris Snape`i mängis. Täiega sobib väga muserdatud hääleks. Film on ka änksa.
Tagasi üles Go down
L




Postituste arv : 75
Join date : 05/07/2010

Everyday life Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everyday life   Everyday life Icon_minitimePüh Okt 10, 2010 6:08 pm

Marvin on mu lemmiktegelane üldse. Twisted Evil
Tagasi üles Go down
Zedman

Zedman


Postituste arv : 58
Join date : 05/07/2010
Age : 32
Asukoht : Rockvere

Everyday life Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everyday life   Everyday life Icon_minitimeTeis Okt 12, 2010 5:13 am

Spämm.. Pisikene häbelik spämm.
Tagasi üles Go down
L




Postituste arv : 75
Join date : 05/07/2010

Everyday life Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everyday life   Everyday life Icon_minitimeKolm Okt 13, 2010 11:58 pm

Zedman kirjutas:
Spämm.. Pisikene häbelik spämm.

Tsau Zeddie.


Nägin täna täiega palju tuttavaid inimesi kesklinnas jalutades.. kuidagi veider hakkas lausa.
Tagasi üles Go down
Grey




Postituste arv : 44
Join date : 05/07/2010

Everyday life Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everyday life   Everyday life Icon_minitimeNelj Okt 14, 2010 11:23 pm

ZED'S NOT DEAD!
Tagasi üles Go down
KuriProhvet
Admin
KuriProhvet


Postituste arv : 74
Join date : 05/07/2010
Age : 33
Asukoht : Kivi all

Everyday life Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everyday life   Everyday life Icon_minitimeNelj Veeb 10, 2011 8:22 pm

Uu! On siin üldse veel kedagi? Sad
Tagasi üles Go down
https://seregon.forum.co.ee
Fireflower




Postituste arv : 29
Join date : 13/07/2010

Everyday life Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everyday life   Everyday life Icon_minitimeNelj Veeb 10, 2011 9:30 pm

Nüüd on.
Tagasi üles Go down
L




Postituste arv : 75
Join date : 05/07/2010

Everyday life Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everyday life   Everyday life Icon_minitimeKolm Okt 02, 2013 5:34 pm

Lulz.
Tagasi üles Go down
Fireflower




Postituste arv : 29
Join date : 13/07/2010

Everyday life Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everyday life   Everyday life Icon_minitimeKolm Okt 09, 2013 1:22 am

Ausalt, kui ma Seregoni kirju oma kastis nägin, pidin tükk aega mõtlema, mis veidrasse foorumisse ma jälle ennast kirja pannud olen... Aga tere neile, kes soovivad draakoni uuesti ellu äratada. cheers 
Tagasi üles Go down
Zedman

Zedman


Postituste arv : 58
Join date : 05/07/2010
Age : 32
Asukoht : Rockvere

Everyday life Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everyday life   Everyday life Icon_minitimeKolm Okt 09, 2013 4:05 pm

Tegelt me kõik spämmbotid. peaks seda fast reply asja uurima, hullult nõme on see üks üleliigne page-load.
Tagasi üles Go down
Grey




Postituste arv : 44
Join date : 05/07/2010

Everyday life Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everyday life   Everyday life Icon_minitimeKolm Okt 09, 2013 6:07 pm

Mis asi on "fast reply"?
Tagasi üles Go down
Zedman

Zedman


Postituste arv : 58
Join date : 05/07/2010
Age : 32
Asukoht : Rockvere

Everyday life Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everyday life   Everyday life Icon_minitimeKolm Okt 09, 2013 6:12 pm

See on selline tore vidin, et kui vajutad nupule fast reply siis avaneb kohe kõige alla väike kast, kirjutad kiirelt paar rida spämmi sinna ja saadad postituse teele. Väga mugav ja jaapani teadlased on ära tõestanud, et see tõstab postituste hulka ligi 78%
Tagasi üles Go down
Grey




Postituste arv : 44
Join date : 05/07/2010

Everyday life Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everyday life   Everyday life Icon_minitimeKolm Okt 09, 2013 6:21 pm

Aaa, ehk siis nagu nt FB kommentaarium on fast reply süsteemiga?
Tagasi üles Go down
Zedman

Zedman


Postituste arv : 58
Join date : 05/07/2010
Age : 32
Asukoht : Rockvere

Everyday life Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everyday life   Everyday life Icon_minitimeKolm Okt 09, 2013 7:10 pm

Jah sisuliselt küll
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Everyday life Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everyday life   Everyday life Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Everyday life
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Seregon :: Roosad Koridorid :: Kõige Roosam Koridor-
Hüppa: