Seregon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seregon

Tegelikult on kõik nagunii mokas, aga ainult seni, kuni fööniks tõuseb tuhast ja mokk töllakile vajub ning kõik valla päästab.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Everyday life

Go down 
5 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Zedman

Zedman


Postituste arv : 58
Join date : 05/07/2010
Age : 32
Asukoht : Rockvere

Everyday life - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everyday life   Everyday life - Page 2 Icon_minitimeKolm Okt 09, 2013 7:12 pm

JA BEHOLD VÄGA KOLEDA VÄLIMUSEGA FAST/QUICKREPLY ILMUS
Tagasi üles Go down
Grey




Postituste arv : 44
Join date : 05/07/2010

Everyday life - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everyday life   Everyday life - Page 2 Icon_minitimeKolm Okt 09, 2013 8:14 pm

Ägeeeeeeeeeeeeeeeee!
Tagasi üles Go down
Grey




Postituste arv : 44
Join date : 05/07/2010

Everyday life - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everyday life   Everyday life - Page 2 Icon_minitimeKolm Okt 09, 2013 8:14 pm

Appi, kui mugav see on.
Tagasi üles Go down
Zedman

Zedman


Postituste arv : 58
Join date : 05/07/2010
Age : 32
Asukoht : Rockvere

Everyday life - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everyday life   Everyday life - Page 2 Icon_minitimeKolm Okt 09, 2013 8:19 pm

Mhmm! peaks veel tausta modima ja ilusa borderi ümber tegema ning oleks päris pro.. hmm ei tea kas siin saab
Tagasi üles Go down
L




Postituste arv : 75
Join date : 05/07/2010

Everyday life - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everyday life   Everyday life - Page 2 Icon_minitimeReede Okt 18, 2013 3:52 pm

njäu?
Tagasi üles Go down
Zedman

Zedman


Postituste arv : 58
Join date : 05/07/2010
Age : 32
Asukoht : Rockvere

Everyday life - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everyday life   Everyday life - Page 2 Icon_minitimePüh Okt 20, 2013 2:00 am

WOOHF
Tagasi üles Go down
L




Postituste arv : 75
Join date : 05/07/2010

Everyday life - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everyday life   Everyday life - Page 2 Icon_minitimePüh Okt 20, 2013 2:01 am

/me viskab kõiki vahukommiga.
Tegelt on everyday life täis õppimist ja õppimist ja veel õppimist ja suht kõrini on juba. Aga keemia on nunnu.
Tagasi üles Go down
Fireflower




Postituste arv : 29
Join date : 13/07/2010

Everyday life - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everyday life   Everyday life - Page 2 Icon_minitimeEsm Okt 28, 2013 9:53 pm

Ilmus või? Kuhu? Ma kas olen tehnofoob või ei saanud sellest fast reply värgist õigesti aru. Aga tegelikult märkasin ma, et ma kirjutan otse teema all olevasse kasti. Muidu ma pidin eraldi mingile nupule vajutama, mis viis mind eraldi sisestuse leheküljele. Vist. Kas see ongi see??
Tagasi üles Go down
L




Postituste arv : 75
Join date : 05/07/2010

Everyday life - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everyday life   Everyday life - Page 2 Icon_minitimeTeis Okt 29, 2013 4:38 am

Täpselt nii!
Tagasi üles Go down
L




Postituste arv : 75
Join date : 05/07/2010

Everyday life - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everyday life   Everyday life - Page 2 Icon_minitimeLaup Aug 02, 2014 6:57 am

Mul hakkas igav... kellelegi üldse tulevad veel mingid teavitused, et siia postitatakse või saan monoloogi pidada? :p
Tagasi üles Go down
KuriProhvet
Admin
KuriProhvet


Postituste arv : 74
Join date : 05/07/2010
Age : 33
Asukoht : Kivi all

Everyday life - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everyday life   Everyday life - Page 2 Icon_minitimePüh Aug 03, 2014 2:37 pm

Krtkrtkrtkrtkrtktrtrtrtrt!!!!!
No vähe sellest, et pean pühapäeval tööl olema... Enne rohupoe avamist tarvitses mul külastada veeprotseduuride kabinetti, kuid sealt väljudes tungis nimetatud ruumi uks minule kallale ja haukas mulle vasema jala kesmisesse varbasse. Milline jultumus! Paganase pihta, kui valus see oli. Nüüd istungi siin varbavaluga ja loodan, et päev kiiresti õhtusse veereb.

Everyday life - Page 2 97bds
Tagasi üles Go down
https://seregon.forum.co.ee
Sponsored content





Everyday life - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everyday life   Everyday life - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Everyday life
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Seregon :: Roosad Koridorid :: Kõige Roosam Koridor-
Hüppa: